Banki bardzo często mówią swoim klientom „nie”, gdy ci chcą się ubiegać o kolejną, dodatkową pożyczkę. Najczęściej spotykają się wtedy z odmową, bo nawet jeśli zarabiają spore kwoty, to gdy pracują w ramach umowy o dzieło, bank nie nawiąże z nimi współpracy. Mało kto spełnia więc wymagania takich instytucji, co oznacza, że tylko „wybrańcy” mogą pożyczać pieniądze. A czy da się je jakoś załatwić bez bik i krd?

Taką możliwość gwarantują  chwilówki online internetowyportfel.pl , których nazwa dokładnie je opisuje. Jednakże, jeśli kogoś one zainteresują, nie powinien on pytać o taki kredyt w banku, bo żaden, zarejestrowany bank nie podpisze umowy z osobą, jeśli nie dowie się, jak wygląda jej bik i krd. Tego rodzaju pożyczki oferują wyłącznie prywatni właściciele instytucji zajmujących się pieniędzmi, a można je odnaleźć przede wszystkim w sieci. Nierzadko działalności te obsługują swoich klientów wyłącznie przez internet, dlatego trzeba do nich wysłać maila z zapytaniem i poczekać na odpowiedź. Zawsze będzie ona pozytywna.

Zanim zaczniemy pracować w jakiejś firmie, musimy podpisać umowę o pracę, zgadzając się na zawarte w niej warunki. Jeśli więc chcemy zdobyć pożyczkę, także musimy wypełnić pewien wniosek, który trafi do naszej instytucji. Nawet pożyczki online bez bik i krd wymagają od nas załatwienia jednej, niewielkiej formalności, jaką jest wypełnienie wniosku. Jak to musimy zrobić?

W tym wniosku najważniejsze będą nasze dane osobowe. Instytucja musi upewnić się, że jesteśmy osobami fizycznymi lub firmą i dlatego zechce uzyskać np. kopię naszego dowodu osobistego. Z przekazaniem takich danych na pewno nie będziemy mieć żadnych problemów, więc szybko załatwimy najważniejszą formalność. We wniosku musimy już tylko zaznaczyć, ile pieniędzy chcemy pożyczyć i w jakich ratach zamierzamy je spłacić. Nawet takie pożyczki online bez bik i krd mogą być różnie oprocentowane, więc od razu określmy, na co możemy sobie pozwolić. Tak wypełniony wniosek odeślijmy do instytucji, w której chcemy właśnie pożyczyć pieniądze.